KOMUNIKACJA
MODUŁ DYSKUSJI

Zdajemy sobie sprawę, że głosowania to zaledwie jeden z elementów Państwa prac, a bardzo istotną częścią posiedzeń jest dyskusja. Dlatego nasz system posiada funkcję chatu, dzięki której użytkownicy przebywający w dowolnym miejscu mogą wziąć udział w dyskusji z pozostałymi osobami przebywającymi na sali.

chat tekstowy, głosowy i video do komunikacji w czasie WZA

Do dyskusji w czasie posiedzeń zdalnych wykorzystujemy kamery i mikrofony zintegrowane w urządzeniach (telefonach, tabletach, komputerach), dzięki czemu nie jest wymagany dodatkowy sprzęt. Wbudowane w każdym urządzeniu głośniki sprawiają, że wszyscy słyszą przemawiającą osobę. Udzielaniem głosu zajmuje się osoba prowadząca sesję, dzięki czemu dyskusja jest uporządkowana i odbywa się tak, jakbyście Państwo przebywali na sali.

Oferujemy kilka możliwości:

chat gł‚osowy - gł‚osowania stacjonarne, zdalne i hybrydowe

Chat głosowy - narzędzie, dzięki któremu przeprowadzicie Państwo dyskusję podczas sesji zdalnych tak, jakby odbywały się w siedzibie firmy. Uczestnicy posiedzeń zgłaszają się do dyskusji w trzech trybach - normalnym, ad vocem oraz wniosku formalnego.

chat gł‚osowy - gł‚osowania stacjonarne, zdalne i hybrydowe

Chat video - jest to rozszerzenie funkcji chatu głosowego, w którym uczestnicy sesji nie tylko słyszą przemawiającą osobę ale również ją widzą. Wizerunek mówcy jest również nakładany na transmisję.

chat gł‚osowy - gł‚osowania stacjonarne, zdalne i hybrydowe

Chat tekstowy - jest to rodzaj komunikatora wbudowanego w aplikację, za pomocą którego uczestnicy posiedzenia kontaktują się pomiędzy sobą i z przewodniczącym poprzez wpisywanie wiadomości tekstowych.

Oferujemy również telekonferencje


Telekonferencja - jest to zbiorowe połączenie głosowe, w którym wszyscy uczestnicy sesji słyszą siebie nawzajem i mogą prowadzić dyskusję. Aby w niej wziąć udział należy zadzwonić na podany wcześniej numer i wpisać PIN autoryzacyjny, zapewniający bezpieczeństwo.

ZOSTAW SWÓJ NUMER TELEFONU

Skontaktujemy się z Państwem niezwłocznie i przygotujemy wycenę dostosowaną do potrzeb
i wymagań Państwa firmy.